duminică, 16 septembrie 2007

Steaua-Rapid : 0-0 FINAL : Derby in Ghencea !

IN DIRECT, de la ora 20:30, pe Kanal D. Haideti sa comentam LIVE !

La pauza 0-0 !
Daca ar fi ca la box prima repriza apartine Stelei cu doua ocazii periculoase, rapidistii avand doar o singura ocazie periculoasa !
Rezultat final 0-0
A doua repriza a apartinut rapidistilor ! Rezultatul de egalitate este echitabil.
Ramaneti pe fabricadezvonuri.blogspot.com

DERBY IN GHENCEA !

12 comentarii:

Alberto Boţoghină spunea...

Sa-nceapa spectacolul.. 3-1 pt Steaua !

Anonim spunea...

Pana una-alta, e 0-0 la pauza. Vom vedea in repriza a 2-a ce se va intampla... Forza Rapid!

0-0 La pauza ! Daca ar fi sa luam ca la box prima repriza o acordam Stelei ! 2 ocazii periculoase pt stelisti doar una singura in contul rapidistilor

da in prima repriza ocaziile lea avut steaua totusi.... rapidistii au norok cu coman... asta e dar steaua va marca in curand chiar daca ataca greoi pe flancuri...

min 52 mazilu sut bun , zapata scoate

zapata zeu, scoate 2 suturi; incepe si steaua sa aibe norok min 54

zapata iarasi apara sutul lui mazilu. situatie de 1 la 1.

min 63 intra iacob in locul lui zaharia

0-0 SCOR FINAL ! REZULTAT ECHITABIL !

Winn3r spunea...

0-0 , dar Rapid in a doua repriza a fost peste Steaua ...

da dar prima repriza a fost a Stelei.. asa cum am zis.. dupa parerea mea rezultatul a fost ECHITABIL !

asa este doar ca steaua a avut avantajul terenului si eu cred ca in ciuda a ce sa jucat am fi putut marca macar odata si dupa sa rezistam atacurilor rapidului ce a dovedit inca o data ca este o echipa foarte valoroasa pe contraatac.